Open-barres/Openbaar

Een dansles in een verpleeghuis

Op 29 november werden onze leerlingen van klas 3F hartelijk verwelkomd door hun docente Séverine de Cussac en pianist Manuel Pietra voor een onderdompelende les klassieke barre in verpleeghuis Val Mosan (Armonea).

De activiteit, die Open Bar/Openbaar (naar 'open voor iedereen') werd genoemd, was een ongelooflijke ervaring voor zowel studenten als bewoners. Na een demonstratie van klassieke barreklassen en -variaties, mengden studenten en bewoners zich om samen klassieke dansbewegingen uit te voeren, zittend in een cirkel op hun stoelen. 
 

Iedereen kon de bewegingen op zijn eigen manier volgen, op basis van zijn eigen vaardigheden. Het was een middag rijk aan uitwisseling en emotie!

Bekijk de video hier Dansen voor Parkinson
Vzw Fit Your Mind/Kinesiphilia bij Mosa