Twee nieuwe programma's aan het begin van het volgende schooljaar!


Vanaf september 2023 breidt de Mosa Ballet School haar aanbod uit met 2 extra dansopleidingen.

Naast ons Main Program voor 12-18-jarigen zullen er twee nieuwe trajecten worden gecreëerd: onze Pre-Professional Program voor 18-20 jaren en onze Mosa Preparation Program voor 9-12 year jaren.

Bovendien is ons Main Program ook aangepast om Mosa-studenten van 16 jaar en ouder in staat te stellen hun voortgezet onderwijs op afstand te volgen.

 

Mosa Preparation Program

Om voor te bereiden op toekomstig intensief balletonderwijs opent een nieuw programma voor kinderen van 9 tot 12 jaar. 3 lessen per week: maandag, woensdag en vrijdag. Er zijn geen dansvereisten nodig.

 

Pre-Professional Program

Verdere training wordt beschikbaar gesteld voor studenten van 18-20 jaar om hen te helpen zich voor te bereiden op hun professionele carrière. Cursusrooster: 30 uur per week. Toegang alleen via auditie. Geen verplicht voortgezet onderwijs.

Let op dat hoewel het Pre-Professional Program een gemeenschappelijke kern deelt met Level 6 van ons Main Program, het onafhankelijk opereert, met lessen verspreid over de dag.

 

Main Program speciaal voor 16+

Voor Mosa-studenten van 16 jaar en ouder is het nu mogelijk, onder bepaalde voorwaarden, om hun voortgezet onderwijs op afstand voort te zetten, dat wil zeggen zonder onze partnermiddelbare school bij te wonen.

 

De Mosa Ballet School traint getalenteerde jonge dansers die bestemd zijn voor een professionele carrière. Onze filosofie is gebaseerd op de waarden van Uitmuntendheid, Menselijkheid en Samenwerking. Onze School legt de nadruk op training die studenten voorbereidt op de realiteit van de balletwereld, zowel huidig als toekomstig. Onze studenten ontvangen niet alleen een klassieke opleiding, maar ook een solide en uitgebreide eigentijdse educatie.

 

Meer informatie over onze nieuwe programma's.

 


Is jouw kind tussen 9 en 12 jaar oud en droomt van ballet? Doe met ons mee op 17 juni bij de Mosa Ballet School?